Přeskočit na obsah

Cestujte do Hongkongu a Macaa bez víza

Prozkoumejte kouzlo Hongkongu

Hongkong je město kontrastů, kde se staré tradice snoubí s moderním životem. Můžete procházet tradičními trhy, ochutnávat místní speciality a obdivovat panorama města z vrcholu hory Victoria Peak. Všechno to a mnohem více vám nabízí Hongkong.

Hongkong – město, které nikdy nespí

Když slunce zapadne, Hongkong se promění v oslnivou světelnou show. Mrakodrapy se rozzáří tisíci barvami a město ožije. Navštivte některý z mnoha nočních trhů nebo se vydejte do jednoho z moderních klubů a nechte se unést atmosférou města.

Zážitky, které nesmíte přehlédnout

Nezapomeňte navštívit Lantau Island, domov slavného Velkého Buddhy a nádherného kláštera Po Lin.

Cestujte do Hongkongu a Macaa bez víza

Macao – východní Las Vegas

Macao, známé jako „Východní Las Vegas“, je další destinace, kterou můžete navštívit během svého bezvízového pobytu. Kromě kasín a luxusních hotelů se můžete těšit také na historické památky, jako je například Senado Square nebo Ruins of St. Paul’s.

Kulturní rozmanitost Macaa

Macao je místem, kde se setkávají portugalské a čínské kultury, což se odráží v architektuře, jídle a životním stylu. Zkuste tradiční portugalskou egg tart nebo se projeďte na rikše po čínské čtvrti.

Macao a jeho nezapomenutelné památky

Macao nabízí řadu nezapomenutelných památek, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro více informací navštivte tento odkaz1.

Zažijte bezvízový pobyt v Hongkongu a Macau

Cestování do Hongkongu a Macaa je nyní snazší než kdy jindy. Využijte příležitosti 90denního bezvízového pobytu a zažijte na vlastní kůži to nejlepší, co obě tato města nabízejí.

Bezvízový pobyt – cesta k dobrodružství

Proč nevyužít možnosti bezvízového pobytu a vydat se na dobrodružnou cestu za poznáním? Hongkong a Macao vás čekají. Pokud byste si chtěli udělat výlet do sousední Číny, tak je již zapotřebí čínské vízum, se kterým vám rádi pomůžeme.