Přeskočit na obsah
Víza do Číny
Vytvořte objednávku

Vízum do Číny

Využijte naše profesionální služby a získejte vízum do Číny s jistotou a garancí. Vízový servis zajišťujeme od roku 2008.

Závazná objednávka

Vyřízení víza do Číny - objednávka

Vyplňte prosím následující formulář pro závaznou objednávku. Ihned po odeslání formuláře obdržíte informace k uhrazení zálohové platby ve výši 999 Kč, která představuje první část našich služeb pro vyřízení víza do Číny. Po potvrzení platby obdržíte e-mail s podrobnými instrukcemi k dalšímu postupu. Jakmile úspěšně podáme žádost, bude následovat doplatek dle objednaných služeb TURISTIKA či OBCHOD, spolu s poplatky za jakékoli další případné služby. Tímto způsobem zůstáváme plně transparentní ohledně nákladů spojených s našimi službami.

Jsme hrdí na to, že poskytujeme prvotřídní služby, které reflektují naše rozsáhlé zkušenosti a know-how v oblasti získání víza. Zavazujeme se poskytnout vám nejlepší možnou podporu a děkujeme za vaši důvěru v naši společnost.

Upozornění: Při vyplňování objednávkového formuláře zvolte správný počet osob. Výchozí nastavení je [1]. Pokud například objednáváte službu pro tři osoby, zvolte množství [3]. Němci, Italové, Francouzi, Holanďani, Španělé, Belgičané a Malajsijci vízum nepotřebují!

vytvořených žádostí
1000 +
let Působíme v Číně
13
zajišťujeme víza od roku
2000