Přeskočit na obsah
Víza do Číny
Vytvořte objednávku

Vízum do Číny

Využijte naše profesionální služby a získejte vízum do Číny s jistotou a garancí. Vízový servis zajišťujeme od roku 2008.

Závazná objednávka

Vyřízení víza do Číny - objednávka

Vyplňte následující formulář k závazné objednávce. Jakmile obdržíme vaše údaje, zašleme vám e-mailem detailní informace k uhrazení zálohové platby ve výši 2 999 Kč. Tato záloha je částí celkové částky 7 999 Kč za vyřízení víza do Číny. Příplatkové služby jsou účtovány zvlášť. Tyto informace také uvidíte ihned po odeslání tohoto formuláře. Po obdržení platby se s vámi co nejdříve spojíme a dohodneme další postup.

Nevratná zálohová platba pokrývá poskytnutí potřebných materiálů, vzorových dopisů, kontrolu a případné úpravy vašich dokumentů, naše know-how v oblasti získání víza a další související služby. Zbývající částku 5 000 Kč včetně možných doplňkových služeb budete hradit až po úspěšném podání žádosti na čínském vízovém centru.

Upozornění: Při vyplňování objednávkového formuláře zvolte správný počet osob. Výchozí nastavení je [1]. Pokud například objednáváte službu pro tři osoby, zvolte množství [3].

1000 +
vytvořených žádostí
13
let Působíme v Číně
2000
zajišťujeme víza od roku