Přeskočit na obsah

O nás

O nás

Proč s námi spolupracovat?

Provedli jsme průzkum mezi klienty a zjistili jsme, že nejvíce oceňují náš profesionální přístup, perfektně připravené dokumenty, osobní asistenci na vízovém centru a v neposlední řadě udělené vízum.

  • Nemusíte do Prahy min. 2x osobně.
  • Vyhnete se dlouhému čekání.
  • Žádost bude kompletní a bez chyb.
  • Vízum Vám bude 100% uděleno.
Čínská vlajka

Rok 1998

Již od roku 1998, kdy jsme se začali specializovat na zahraniční obchod mezi Čínou a Evropou. Během následujících let jsme získali cenné zkušenosti a neocenitelnou praxi.

Rok 2008

Od roku 2008 zajišťujeme čínský vízový servis a díky našim 100% službám bylo klientům vízum vždy uděleno. Specializujeme se pouze na Čínu, děláme jen to, čemu rozumíme.

Víza bez stresu

Pokud nepředložíte vízovému centru kompletní a správnou dokumentaci, Vaše žádost o vízum bude zamítnuta. To se Vám s námi nestane.

Všechny typy víz

Naše služby využívají převážně obchodníci, jenž tvoří 90% naší cílové skupiny. Nicméně obracejí se na nás i cestovní kanceláře & agentury, nadnárodní korporace, firmy, živnostníci, studenti, turisti, novináři, piloti, rodiny aj.

Spolupráce

Spolupracujeme s českými vládními agenturami CzechTourism (Peking, Praha) a CzechTrade (Šanghaj). Jsme oficiálními partnery významných čínských organizátorů výstav Global Sources, China Import & Export Fair tzv. Canton Fair (Ministerstvo obchodu a průmyslu Čínské lidové republiky) a Hongkongská obchodní rada HKTDC, kde jsme schopni získat dotaci pro naše klienty na ubytování, popřípadě leteckou přepravu.

24/7 - jsme tu pro vás

S námi můžete řešit problematiku nejen víz v pracovní dny, ale i v nočních hodinách, víkendech, svátcích. Jsme stále na telefonu, což opět oceňují naši klienti.
Každý měsíc věnujeme 100 Kč z každého zajištěného víza nebo superlegalizace na charitativní projekt Dobrý Anděl.

26 000+ žádostí

Vyřídili jsme pozitivně již 26 407 žádostí o vízum.
vytvořených žádostí
1000 +
let Působíme v Číně
13
zajišťujeme víza od roku
2000
Setkali jsme se osobně, předali dokumenty a následná organizace naší obchodní cesty proběhla dle našich požadavků.
René Andres
René Andres
Meva a.s.