Přeskočit na obsah

Ceník našich služeb

TURISTIKA

3 999 Kč

Podáme žádost a vyřídíme turistické vízum za vás. Nemusíte cestovat do Prahy dvakrát, vše nám pošlete a my se o zbytek postaráme.

OBCHOD

4 999 Kč

Podáme žádost a vyřídíme obchodní či jiné typy víz s naší asistencí. Pro jednovstupová a dvouvstupová víza nemusíte cestovat do Prahy.

Doplňkové a příplatkové služby

Aktuální ceník k datu: 3. června 2024. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
Pro cizince bude rozdíl v ceně konzulárního poplatku za vízum zohledněn. Doplňkové a příplatkové služby budou fakturovány po úspěšném podání na vízovém centru.

Proč si zajistit vízum u nás?

  • Pomůžeme Vám s vyřízením víza a Vy se vyhnete případným problémům neudělení či zamítnutí víza.
  • U nás máte 100% jistotu, že Vám bude čínské vízum udělené. V Číně působíme cca 25 let a s čínským konzulátem spolupracujeme od roku 2008.
  • Pro zpracování žádosti o vízum požadujeme zálohovou platbu ve výši 999 Kč. Po úspěšném podání víza vám pošleme fakturu s konečnou částkou, kterou následně uhradíte do druhého dne bankovním převodem, případně platební kartou.
  • Vše máme pod kontrolou až do finálního předání cestovního pasu s čínským vízem klientovi (po zhotovení víza osobně převezmeme cestovní pas a odesíláme EMS nebo se zastavíte osobně na Václavském nám.).
  • Další benefity a výhody, proč využít naše služby.
Obchodní víza do Číny si vždy vyřizujeme přes společnost JOUTRIP, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a jsme spokojeni.
Libor Tušar
Libor Tušar
Mevia Marketing s.r.o.

FAQ - Často kladené dotazy

Po odeslání žádosti následuje pečlivá kontrola a oprava dokumentů a poskytnutí vzorů dopisů. Nabízíme také osobní asistenci při podání žádosti pro žádosti o multivstupé víza (1-5 let), kde je osobní přítomnost klienta nezbytná. V případě žádostí o jednorázová či dvouvstupová víza proces podání zjednodušíme tak, že žádost podáme za klienta na základě poskytnutých dokumentů. Následně komunikujeme s klientem o průběhu a po úspěšném získání víza zašleme pas s vízem zpět klientovi.

Standardní doba zpracování jsou čtyři pracovní dny. V případě využití služby „EXPRES“ získáte vízum za tři dny.

Cena závisí na vybraných službách. Pro turistické vízum je cena 3 999 Kč, pro obchodní a ostatní typy víz je cena 4 999 Kč. Všechny ceny jsou s DPH a zahrnují veškeré poplatky (čínského velvyslanectví 1 100 Kč a vízového centra 1 100 Kč), naši provizi a příspěvek 100 Kč na charitativní projekt DOBRÝ ANDĚL.

Ano, nabízíme službu EMS expedici za příplatek dle našeho aktuálního ceníku.

Tato služba je určena pro osoby, které nejsou občany České republiky, ale potřebují čínské vízum z ČR. Nicméně podmínka je, aby tu pracovali nebo alespoň měli přechodný/dlouhodobý pobyt.

Ne, vyzvednutí cestovního pasu s čínským vízem můžeme zajistit odesláním EMS nebo můžete přijít osobně na Václavské náměstí.

Nejprve požadujeme zálohovou platbu 2 899 Kč. Po úspěšném získání víza vám pošleme fakturu s konečnou částkou, kterou uhradíte bankovním převodem, případně platební kartou.

V Číně působíme cca 25 let a s čínským konzulátem spolupracujeme od roku 2008.

Ano, u nás máte 100% jistotu, že Vám bude čínské vízum udělené.