Přeskočit na obsah

Bez otisků prstů do konce roku 2024!

Víza do Číny nyní jednodušší: Bez otisků prstů až do konce roku!

Máme skvělé zprávy pro všechny, kteří plánují cestovat do Číny v blízké době. Od 9. srpna do 31. prosince 2024 nebude třeba předkládat otisky prstů u žadatelů o víza typu „R“ a u žadatelů o 1-2 vstupová víza typu „M“, „L“, „Q2“, „G“ a „C“.

To znamená méně administrativy a rychlejší proces žádosti. Pro ty, kteří žádají o víza s více vstupy (1-5 let) a jinými typy víz, stále platí povinnost odebírání otisků prstů. Otisky se odebírají v Praze na čínském vízovém centru CITS. I přesto vám ale nabízíme naši osobní asistenci – podáte otisky a my za vás vyřídíme veškerou administrativu.

Jak podat žádost bez vaší fyzické účasti?

Díky této výjimce je nyní proces žádosti o vízum ještě jednodušší. Stačí nám zaslat podepsanou žádost, váš pas a fotografii. My za vás podáme vše potřebné a následně vám pošleme váš cestovní pas s čínským vízem přes EMS Českou poštu.

Samozřejmě, pokud dáváte přednost osobnímu předání, můžete se zastavit u nás a vše vyřídit osobně. Chceme, aby byl proces co nejflexibilnější a nejsnazší pro vás.

SHRNUTÍ

Zjednodušení procesu žádosti o čínská víza je skvělá zpráva pro všechny cestovatele. Ať už volíte online proces nebo osobní předání, VízadoČíny.cz je zde, aby vám pomohl krok za krokem. Těšíme se na spolupráci s vámi!