Přeskočit na obsah

135 China Import & Export Fair (Canton Fair)

135. ročník Canton Fair

Guangzhou, hlavní město provincie Guangdong v jižní Číně, se chystá na zahájení 135. ročníku China Import and Export Fair, známého také jako Canton Fair. Tato prestižní událost, která patří mezi nejrozsáhlejší výstavy na planetě, opět ukazuje svou historickou důležitost s tradičními termíny konání na jaře a na podzim. Letošní rok rozšiřuje možnosti pro vystavovatele i návštěvníky díky online platformě, jež poskytuje nepřetržitý přístup 24/7.

Rozvrh výstavy pro 135. ročník:

1. fáze od 15. do 19. dubna 2024

2. fáze od 23. do 27. dubna 2024

3. fáze od 1. do 5. května 2024

Charakteristickým znakem Canton Fair je jeho dělení do tří etap, s přesně zaměřenými odvětvími pro každou fázi. Od tohoto 135. ročníku dojde k dalším úpravám v rozvrhu výstavních sekcí:

 • Sekce stavebních a dekoračních materiálů a zařízení pro koupelny a toalety jsou nyní součástí 2. fáze.
 • Sekce hraček, dětských, miminkových a mateřských produktů, petfoodu a produktů pro domácí mazlíčky, výrobků pro osobní hygienu a toaletní potřeby se přesouvají do 3. fáze.
 • Sekce stavebních a zemědělských strojů bude nyní jasně rozdělena na stavební stroje a zemědělské stroje.
 • Chemické produkty v 1. fázi získají nový název „nové materiály a chemické produkty“, zatímco sekce nové energetické a inteligentní vozidla se aktualizuje na „vozidla s novou energií a inteligentní mobilita“.

Výstava tak představí celkem 55 sekcí.

Pro účastníky je klíčové se seznámit s těmito aktualizacemi a přizpůsobit svůj plán novému uspořádání výstavních sekcí.

K účasti na veletrzích v Číně je nezbytné mít platné čínské vízum.V případě potřeby vám s radostí pomůžeme s jeho zajištěním. Více informací naleznete na odkazu.

Speciální nabídka ubytování pro účastníky Canton Fair

Pro naše klienty, kteří se chystají na Canton Fair, jsme ve spolupráci s hotelem Panyu připravili speciální nabídku ubytování. Hotel Panyu, se kterým spolupracujeme již řadu let, nabízí dvě možnosti ubytování ve 4* a 5* zařízeních, včetně dopravních služeb z letiště Hongkong/hotel a Guangzhou/hotel a také denních přeprav na výstaviště a zpět.

Služby a vybavení hotelu Panyu:

 • Denní bezplatná kyvadlová doprava do výstaviště Pazhou, cca 30 minut jízdy od hotelu
 • Expresní autobus z letiště přímo do hotelu, cca 70-120 minut jízdy
 • Expresní autobus do/z Hongkongu
 • 10 minut chůze na stanici metra Shiqiao, linka 3
 • Bezplatné Wi-Fi ve všech pokojích
 • Čínské a západní restaurace, Starbucks, McDonald’s v hotelu
 • Nákupní centra v okolí

Pro rezervaci ubytování je nutné vyplnit rezervační formulář, který poskytneme exkluzivně našim klientům, a to s výhodou slevy až 1500 Kč za noc na pokoj. Těšíme se na vaši účast na Canton Fair a přejeme vám příjemný pobyt v Guangzhou.

Těšíme se na vaši účast na Canton Fair a přejeme vám příjemný pobyt v Guangzhou.