Přeskočit na obsah

134 China Import & Export Fair (Canton Fair)

134. ročník Canton Fair

V městě Guangzhou (Kuang-čou), metropoli jižní Číny, se rychle blíží 134. ročník China Import and Export Fair, známý také jako Canton Fair, což je jedna z největších výstav na světě. Tradice tohoto podniku má kořeny v historii a jedná se o dva hlavní termíny konání – jaře a na podzim. Vystavovatelé a návštěvníci mají letos k dispozici online platformu s nepřetržitým servisem 24/7.

Tři fáze výstavy se budou konat následovně:

1. fáze od 15. do 19. října

2. fáze od 23. do 27. října

3. fáze od 31. října do 4. listopadu 2023

Canton Fair je charakteristický svým rozdělením na tři fáze, přičemž každá z nich má specifická odvětvová zaměření. Avšak od letošního 134. ročníku budou některé výstavní sekce upraveny:

  1. Sekce stavebních a dekoračních materiálů a zařízení pro koupelny a toalety se přesouvají do 2. fáze.
  2. Sekce hraček, dětských, miminkových a mateřských produktů, petfoodu a produktů pro domácí mazlíčky, výrobků pro osobní hygienu a toaletní potřeby budou nyní součástí 3. fáze.
  3. Sekce stavebních a zemědělských strojů se rozdělí na dvě samostatné sekce: stavební stroje a zemědělské stroje.
  4. Chemické produkty v 1. fázi budou přejmenovány na nové materiály a chemické produkty, zatímco sekce nové energetické a inteligentní vozidla získají nové názvy: vozidla s novou energií a inteligentní mobilita.

Po těchto změnách bude veletrh nabízet celkem 55 výstavních sekcí.

Pro účastníky, kteří plánují svou návštěvu, je důležité mít na paměti tyto nové změny a přizpůsobit svůj plán podle upraveného uspořádání výstavních sekcí.

Pro účast na veletrzích a výstavách v Číně je nezbytné mít platné čínské vízum. V případě potřeby Vám rádi pomůžeme s jeho zajištěním.