Přeskočit na obsah

133 China Import & Export Fair (Canton Fair)

133 China Import and Export Fair

V městě Kuang-čou v jižní Číně se každoročně konají největší výstavy na světě – jedna na jaře a jedna na podzim, rozdělené do tří fází s různými zaměřeními, aby uspokojily potřeby klientů z různých odvětví. China Import and Export Fair Pazhou Complex je třemi obrovskými halami, které dokážou pojmout až 30 000 vystavovatelů během tří týdnů organizovaných veletrhů.

Existují dvě možnosti, jak se tam dostat: letadlem přímo do města Kuang-čou, kde jsou letenky často dražší, nebo přes Hongkong a odtud se přepravit autobusem nebo vlakem (cca 3 hodiny cesty). Pokud se klienti rozhodnou pro druhou možnost, mohou zůstat v Hongkongu o 1-3 dny navíc při zpáteční cestě.

  1. fáze: 15. – 19. duben 2023 – velké stroje a zařízení, malé stroje, jízdní kola, motocykly, náhradní díly na vozidla, chemické výrobky, nástroje a nářadí, vozidla, stavební materiály, strojní zařízení, domácí elektrické spotřebiče, spotřební elektronika, elektronické a elektrotechnické výrobky, výpočetní a komunikační produkty, světelná technika, stavební a dekorační materiály, sanita a koupelny, mezinárodní pavilon aj.
  2. fáze: 23. – 27. duben 2023 – kuchyňské a stolní nádobí, běžná keramika, umělecká keramika, vybavení domácností, domácí dekorace, skleněné umělecké a dekorační výrobky, nábytek, tkaní, rákos a železo v umění, zahradnické potřeby, kamenné a železné výrobky, výrobky pro domácnost, výrobky pro osobní hygienu, toaletní potřeby, hodiny, hodinky a optické přístroje, hračky, dárky, suvenýry, drobné dárkové předměty, party předměty aj.
  3. fáze: 1. – 5. květen 2023 – pánské a dámské oblečení, dětské oblečení, spodní prádlo, oblečení pro sport a volný čas, kožešina, kůže a s tím související produkty, módní doplňky, bytový textil, látky a textilní materiály, koberce a tapety, potraviny, přírodní produkty, léky a zdravotnické produkty, zdravotnické přístroje a produkty, produkty pro sport, cestování a relaxaci, kancelářské potřeby, obuv,kufry, tašky a kabelky aj.

Pro vstup na výstavy je nutné se předem zaregistrovat na stránkách organizátora výstav a získat zvací dopis, jenž budete potřebovat pro získání čínského víza. Navíc Vám o proti tomu vystaví plastovou ID kartu, která Vám umožní vstup na výstavy.

Rádi Vám zajistíme vízum do Číny, bez kterého se neobejdete. V případě potřeby i zvací dopis (pozvánku od organizátora výstav).