Přeskočit na obsah

Proč my?

O nás

Proč s námi spolupracovat?

Provedli jsme průzkum mezi klienty a zjistili jsme, že nejvíce od nás oceňují náš profesionální přístup, perfektně připravené dokumenty, osobní asistenci na vízovém centru a v neposlední řadě udělené vízum.

  • Nemusíte do Prahy min. 2x osobně.
  • Vyhnete se dlouhému čekání.
  • Žádost bude kompletní a bez chyb.
  • Vízum Vám bude 100% uděleno.
Čínská vlajka

Rok 1998

Cirka 25 let početné zkušenosti a zázemí v čínském teritoriu. V Čínské lidové republice působíme již od roku 1998, kde jsme se především specializovali na zahraniční obchod mezi Čínou a Evropou. Během těchto roků jsme prošli dlouholetou praxí a zkušenostmi. Samotný čínský vízový servis jsme začali nabízet od roku 2008.

Rok 2008

Od roku 2008 zajišťujeme čínský vízový servis klientům a vždy jim bylo 100% uděleno. Specializujeme se pouze na Čínu, proto zajišťujeme víza pouze do Číny. Děláme jen to, čemu rozumíme 😉 Navštěvujeme Čínu pravidelně, proto Vám s čímkoliv rádi poradíme.

Víza bez stresu

Přenechejte starosti se zajištěním víz do Číny nám. Vyřídíme veškeré formality a Vaše požadavky za Vás. Ušetříte si spousty nervů a stresů 🙂 Pokud nebudete mít žádost kompletní, bude zamítnuta a musíte opět přijít.

Všechny typy víz

Naše služby využívají převážně obchodníci, jenž tvoří 90% naší cílové skupiny. Nicméně obracejí se na nás i cestovní kanceláře & agentury, nadnárodní korporace, firmy, živnostníci, studenti, turisti, novináři, piloti, rodiny aj.

Spolupráce

Spolupracujeme s českými vládními agenturami CzechTourism (Peking, Praha) a CzechTrade (Šanghaj). Jsme oficiálními partnery významných čínských organizátorů výstav Global Sources, China Import & Export Fair tzv. Canton Fair (Ministerstvo obchodu a průmyslu Čínské lidové republiky) a Hongkongská obchodní rada HKTDC, kde jsme schopni získat dotaci pro naše klienty na ubytování, popřípadě leteckou přepravu.

24/7 - jsme tu pro vás

S námi můžete řešit problematiku nejen víz v pracovní dny, ale i v nočních hodinách, víkendech, svátcích. Jsme stále na telefonu, což opět oceňují naši klienti.
Každý měsíc věnujeme 100 Kč z každého zajištěného víza nebo superlegalizace na charitativní projekt Dobrý Anděl.

+23 000 žádostí

Vytvořili jste přes nás již přes 23 000 žádostí (Application Forms).
+ 2
vytvořených žádostí
13
let Působíme v Číně
2000
zajišťujeme víza od roku
Setkali jsme se osobně, předali dokumenty a následná organizace naší obchodní cesty proběhla dle našich požadavků.
René Andres
René Andres
Meva a.s.